Strony internetowe Wrocław

Oferta stron internetowych Wrocław

Profesjonalne strony internetowe

Tworzymy strony internetowe w oparciu o potrzeby klienta proponując najwyższej jakości rozwiązania.

Modernizacja witryn www

Zapewniamy kompleksowe usługi związane z poprawą jakości strony już istniejącej strony WordPress.

Hosting i utrzymanie strony

Zajmujemy się utrzymaniem stron w przestrzeni internetowej.

Copywriting
i treści

Tworzymy oraz implementujemy treści lub multimedia, w zależności od wymagań klienta.

Projektowanie stron internetowych Wrocław – cennik

Koszt stworzenia strony internetowej zależy od bardzo wielu czynników. Pamiętaj też, że cena zazwyczaj idzie w parze z jakością. Dlatego, jeśli chcesz być szczęśliwym posiadaczem naprawdę solidnej strony internetowej, zaprojektowanej od podstaw z różnymi dodatkowymi opcjami, nie oszczędzaj ani złotówki. Cykliczne aktualizacje portalu również wymagają pewnego nakładu finansowego, więc można śmiało powiedzieć, że cena zaprojektowania i stworzenia strony internetowej wynosi 1000-5000zł. Jeśli jesteś zainteresowany konkretną wyceną, skontaktuj się z nami, a przedstawimy i dokładną ofertę.

Profesjonalne tworzenie i projektowanie stron WWW Wrocław – krok po kroku

W XXI wieku istnieje wiele możliwości, aby skutecznie wypromować swoje przedsiębiorstwo. Zaczynając od reklamy stacjonarnej, kończąc na pozycjonowaniu działalności online. W szczególności ta druga opcja może przynieść olbrzymie korzyści dla każdej z firm. Jednak żeby rozpocząć kompleksową kampanię marketingową w Internecie, najpierw należy stworzyć ową stronę www. Projektowanie witryny, pomimo dostępnych na rynku wielu narzędzi, kreatorów i CMS-ów, nie jest takie proste jak by się mogło wydawać na pierwszy rzut oka. Zaufaj zatem profesjonalistom i pozwól nam zaprojektować witrynę dla Ciebie!

Początek projektowania strony internetowej

Na samym początku, ważne jest, aby ustalić cel i koncept strony internetowej. Wygląd witryny powinien być spójny z wizerunkiem Twojej marki, dzięki temu zachowasz konsekwencję w działaniu już od samym początku istnienia witryny. Estetyczna i oryginalna szata graficzna, która będzie dominowała na stronie musi być odgórnie ustalona. W przeciwnym razie, ciągłe zmiany w palecie barw lub konkretnych fontów, przyczynią się do spadku zaufania wśród potencjalnych klientów do Twojego portalu. Z drugiej strony, warto dbać o różnorodność i starać się nie przesadzić z jednolitością. W ten sposób unikniesz nudy. Skomponuj kontrastową mieszankę graficzną, bazując wyłącznie na kilku (maksymalnie czterech) kolorach. Utrzymuj dany schemat barw, aby konsumenci na starcie nie pogubili się w przestrzeni Twojej witryny. Przygotowując projekt Twojej strony zaproponujemy kilka wariantów kolorystycznych.

Przejrzyste i czytelne witryny WWW

Projektowanie stron www powinno opierać się na intuicyjnej nawigacji. Estetyczny wygląd portalu to jedno, a techniczne aspekty związane z widocznością i łatwym poruszaniu się po stronie, to zupełnie inna historia. Dlatego tworząc stronę dbamy o:

  • jasny i klarowny widok menu wraz z poszczególnymi podstronami
  • wyróżniające się przyciski i ikony
  • prostotę w przejściach oraz animacjach
  • przejrzysty układ strony

Aby serwis był czytelny dla przeciętnego użytkownika opłaca się trzymać wyżej wymienionych elementów. Wszystkie innowacyjne i nowoczesne strony internetowe powstają z myślą o każdym przyszłym, potencjalnym kliencie.

Układ strony w procesie tworzenia nowoczesnej witryny internetowej

Zagłębiając się w temat układu strony internetowej, warto również wspomnieć o jej całościowej przestrzeni. Nie od dziś wiadomo, że ścisk, natłok informacji i grafik może przytłoczyć interesantów, co finalnie doprowadzi do opuszczenia przez nich Twojej witryny. Dlatego też, już na etapie tworzenia i projektowania serwisów, warto zadbać o niezbędną przestrzeń. Obecnie, podstawowe zasady nawołują do przestrzegania wyznaczonych granic pomiędzy poszczególnymi elementami na stronach www. Te normy zostały stworzone po to, aby nie wzbudzić uczucia paniki wśród konsumentów, odwiedzających Twój portal. Taka już jest ludzka natura. Natłok informacji potrafi przytłoczyć każdego, dlatego tak ważne jest, aby w fazie projektowania strony, nie stworzyć niepożądanych efektów w jej strukturze i układzie.

Nasze strony internetowe z Wrocławia

Do każdego klienta podchodzimy uważnie i indywidualnie. Dzielimy się naszym doświadczeniem związanym z prezentowaniem swojej działalności i usług w internecie, doradzając najlepsze i optymalne rozwiązania, jednocześnie przykładając uwagę do szczegółów.

strony internetowe wrocław

Viare

Strona poświęcona działalności z branży finansowej, będąca internetową wizytówką z wbudowanym kalkulatorem online.

projektowanie stron wrocław

Bartoch

Elegancki sklep internetowy poświęcony sprzedaży zegarków oraz biżuterii, stworzony w trzech wersjach językowych, przeznaczony na rynek zagraniczny.

tworzenie stron www wrocław

Ciało & Energia

Strona internetowa o działalności skupiającej się na pracy z ciałem, pozwalająca na rezerwację udziału w warsztatach i webinarach.

Strony www Wrocław

TP Work

Portal pracy oferujący dodawanie własnych ogłoszeń, jak również umożliwiający poszukiwanie pracowników, z systemem abonamentu i płatności online.

projektowanie witryn wrocław

Hugo Kapet Financial Services

Internetowa wizytówka firmy zajmującej się finansami osobistymi, firmowymi czy inwestowaniem. Strona została stworzona z dodatkową opcją prowadzenia bloga.

sklepy internetowe wrocław

Bitumer

Bitumer to firma zajmująca się produkcją oraz dystrybucją środków chemii przemysłu drogowego. Strona przedstawia podstawowe produkty sprzedawane przez firmę.

Nowoczesne strony WWW Wrocław oparte o WordPress

Jeżeli zależy Ci na profesjonalnej, a także nowoczesnej stronie internetowej trafiłeś idealnie! Zajmujemy się tworzeniem i projektowaniem witryn www od postaw w oparciu o doświadczenie i aktualnie panujące trendy. Oferujemy:

  • bezpłatną konsultację przed rozpoczęciem budowania strony
  • głęboką analizę Twoich potrzeb oraz branży
  • wsparcie najlepszych specjalistów
  • nie tylko stworzenie witryny od podstaw, ale również jej kompleksową optymalizację
  • długi okres wsparcia oraz dostęp do niezbędnej wiedzy z zakresu Web Designu

Dzięki nam, Twój serwis będzie wyróżniał się na tle konkurencji, a także zostanie odpowiednio dostosowany pod wymogi każdej wyszukiwarki.

Rodzaje realizowanych stron

Strony wizytówkiStrony firmoweSklepy internetowe
mała objętość stronystrona wypełniona kontentemduża objętość strony
krótki czas realizacjirealizacja uzależniona od
wielkości strony
czas realizacji zależny od
stopnia skomplikowania sklepu
standardowe możliwości i usługiusługi dedykowane wymaganiomrozszerzone możliwości
udogodnień
Zapytaj o darmowę wycenęZapytaj o darmową wycenęZapytaj o darmową wycenę

Najczęstsze pytania dotyczące stron

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Koszt jest zależny od złożoności projektu, jednak średnia cena prostego projektu to 1500-2000 złotych.

Jaki jest czas realizacji zlecenia strony internetowej?

W przypadku prostych stron czas oczekiwania to około 2-3 tygodni, jednak czas ten wydłuża się wraz z zaawansowaniem zlecenia.

Czy możecie zrealizować stronę w oparciu o mój projekt?

Oczywiście. Niezależnie czy masz własny pomysł na stronę czy mamy stworzyć go od podstaw – jesteśmy w stanie zrealizować każdy, nawet najbardziej zaawansowany projekt.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Oferujemy również bezpłatną wycenę Twojego projektu. Wyślij nam wiadomość, z przyjemnością porozmawiamy o tym co możemy dla Ciebie zrobić.

W czym możemy Ci pomóc?