Zespół

.

Kamil Najgrodzki
CEO

Admin z wieloletnim doświadczeniem, miłośnik Linuxa. Pracował dla największych firm
w branży. Z wykształcenia biotechnolog/technolog żywności informatyczny samouk.
Prywatnie fan książek Terrego Pratchetta oraz gier planszowych.

Kamil Janiak
Trener

Tester automatyczny i nie tylko – posiada bardzo szeroką wiedzę na temat innych branż IT. W życiu z sukcesami tworzył strony internetowe, zajmował się bazami danych, świetnie programuje w Javie. Prywatnie instruktor żeglarstwa i fan planszówek.

Alicja Zarębska
Project Manager

Pasjonatka zarządzania ceniąca prostotę i minimalizm. Fanka pracy zespołowej i tworzenia wszelkiego rodzaju list, by dobrze porządkować swoją pracę. W wolnych chwilach oddaje się haftowaniu i zgłębianiu świata kryminału w formie książek, filmów czy podcastów.

Justyna Ptak
Junior WordPress Developer

Entuzjastka nowoczesnego designu i rozwiązywania problemów użytkowników, przykładająca uwagę do szczegółów. Podczas pracy kieruje się dostępnością, intuicyjnością i estetyką. Każdą wolną chwilę poświęca fotografii i podróżowaniu.

Karolina Soroczyńska
WordPress Developer

Absolwentka Informatyki w biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Posiada wiedzę praktyczną i teoretyczną z zakresu tworzenia, pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych oraz User Experience. Czas wolny lubi spędzać aktywnie lub przy dobrej książce.