Zespół

.

Kamil Najgrodzki
CEO

Admin z wieloletnim doświadczeniem, miłośnik Linuxa. Pracował dla największych firm
w branży. Z wykształcenia biotechnolog/technolog żywności informatyczny samouk.
Prywatnie fan książek Terrego Pratchetta oraz gier planszowych.

Kamil Janiak
Trener

Tester automatyczny i nie tylko – posiada bardzo szeroką wiedzę na temat innych branż IT. W życiu z sukcesami tworzył strony internetowe, zajmował się bazami danych, świetnie programuje w Javie. Prywatnie instruktor żeglarstwa i fan planszówek.

Paweł Najgrodzki
Trener

Administrator systemów Linux oraz Windows. Świetnie pisze skrypty w Pythonie oraz automatyzuje w Ansible. Przez większość swojej kariery zawodowej współpracował z niemieckimi firmami, przez co biegle mówi w tym języku. Prywatnie fan piłki nożnej oraz motoryzacji.

Katarzyna Hołowacz
Specjalista ds. marketingu

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Mimo młodego wieku posiada imponujące doświadczenie zawodowe. Specjalistka od marketingu sieciowego oraz social media. Prywatnie miłośniczka sztuk walki oraz pasjonatka dyplomacji.

Michał Czarnota
Trener biznesu

Pasjonat psychologii, specjalista w zakresie komunikacji w sytuacjach trudnych. W swojej pracy
wykorzystuje znajomość psychologii i empatie. W prowadzeniu szkoleń cechuje go nastawienie na kształtowanie umiejętności oraz modelowanie postaw.

Hubert Kołcz
Trener

Doświadczony programista. Bierze udział w konkursach informatycznych i biznesowych. Specjalizuje się w Web Developmencie. Oprogramowanie tworzy przede wszystkim przy pomocy JavaScript i Python. W wolnym czasie lubi podróżować oraz uczy się języka Java.

Krzysztof Kliś
Trener

Nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem. W każdym roku realizuje średnio 2000 godzin szkoleń w ramach różnych projektów. Współpracuje z wieloma firmami z całej Polski. Prowadzi szkolenia takie jak: Autocad, tworzenia stron, czy fotografia cyfrowa.

 

Marcin Jurczak
Trener

Absolwent Informatyki oraz Elektrotechniki na Politechnice Warszawskiej. Programuje głównie w języku Python i zajmuje się analizą danych oraz budową modeli uczenia maszynowego. Tworzył projekty z programowaniem mikrokontrolerów Arduino. Z zamiłowania szachista.